sso
###message

Świąteczne zakupy na prawdziwe raty 0%!

Zastanawiacie się nad prezentem dla bliskich? Jeszcze możecie zakupić go na raty 10x0% i otrzymać do Świąt. Szybka procedura, bez prowizji i ukrytych opłat. Zobacz jak …

Wyciskarki na raty 0%
 
Tym z Was, którzy jeszcze zastanawiają się nad zakupem wyciskarki, na przykład jako prezent pod choinkę, przypominamy, że niemalże wszystkie modele wyciskarek w naszym sklepie można zakupić na prawdziwe raty 0%. Opcja "Raty 0%" dostępna jest jako jeden z 6 bezpłatnych prezentów do wyboru przy zakupie wyciskarki. Promocja dotyczy większości oferowanych przez nas wyciskarek rówież dwuślimakowych.
 
Martwisz się, że nie zdążysz przed Gwiazdką? Według naszych obserwacji niektórzy Klienci otrzymują kredyt już w ciągu jednego dnia (wiele zależy od Ciebie - tego jak szybko wypełnisz wniosek i zrobisz weryfikujący przelew "1zł").

Procedura zakupu na raty 0% jest bardzo prosta. Wystarczy postępować według poniższych kroków.

  1. Złóż zamówienie na wybraną wyciskarkę - zaznaczając formę płatności „raty BGŻ BNP Paribas”, a jako prezent wybierz koniecznie “Raty 0%”.
  2. Wypełnij wniosek kredytowy on-line, do którego link otrzymasz od nas emailowo.
  3. Gdy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez bank BGŻ BNP Paribas, otrzymasz (również emaillowo) projekt umowy i dane do przelewu (za pomocą którego bank weryfikuje zgodność danych podanych we wniosku). Należy wówczas wykonać przelew (symboliczne 1zł).
  4. Po weryfikacji danych, bank wysyła do Ciebie email z linkiem do akceptacji umowy kredytowej. Należy zaakceptować umowę.
  5. Gdy zaakceptujesz umowę, nasz sklep dostaje informację, że kredyt został przyznany i wówczas wysyłamy do Ciebie zamówioną wyciskarkę. Dostawa następuje na drugi dzień roboczy (kurierem UPS).

Kliknij poniższy przycisk, aby łatwo obliczyć wysokość miesięcznych rat:

Wyciskarki na raty 0%Więcej informacji na temat procedury i warunków uzyskania kredytów znajdziesz na stronie banku BGŻ BNP Paribas.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z procedurą zakupu na raty, bądź inną kwestią – skontaktuj się z nami pod numerem: 42 252 96 60, bądź emailowo: pl‌‌M‌‌eujuicers.com.

Opublikowany: 19. Grudzień 2016