Wiosenna promocja – prawdziwe raty 0%!

Tych z Was, którzy zastanawiają się nad zakupem wyciskarki uprzejmie informujemy, że wprowadziliśmy opcję prawdziwe raty 10x0% we współpracy z bankiem Sygma. Bez prowizji i ukrytych opłat. Zobacz jak z nich skorzystać…

Wyciskarki na raty 0%
 
Wielu Klientów pytało nas o tę opcję, dlatego też postanowiliśmy wprowadzić ją jako jeden z 6 prezentów do wyboru przy zakupie wyciskarki. Promocja dotyczy większości oferowanych przez nas wyciskarek rówież dwuślimakowych. Jeżeli wolisz standardowy prezent, możesz zawsze wybrać raty ze standardowym oprocentowaniem banku Sygma albo Santander.

Procedura zakupu na raty 0% jest bardzo prosta. Wystarczy postępować według poniższych kroków.

  1. Złóż zamówienie na wybraną wyciskarkę zaznaczając formę płatności „raty Sygma”, a jako prezent wybrać “Raty 0%”.
  2. Wypełnij wniosek kredytowy on-line, do którego link otrzymasz od nas emailowo.
  3. Gdy wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony przez bank Sygma, otrzymasz (również emaillowo) projekt umowy i dane do przelewu (za pomocą którego bank weryfikuje zgodność danych podanych we wniosku). Należy wówczas wykonać przelew.
  4. Po weryfikacji danych, bank wysyła do Ciebie email z linkiem do akceptacji umowy kredytowej. Należy zaakceptować umowę.
  5. Gdy zaakceptujesz umowę, nasz sklep dostaje informację, że kredyt został przyznany i wówczas wysyłamy do Ciebie zamówioną wyciskarkę.

Kliknij poniższy przycisk, aby łatwo obliczyć wysokość miesięcznych rat:

Wyciskarki na raty 0%Więcej informacji na temat procedury i warunków uzyskania kredytów znajdziesz na stronie banku Sygma.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z procedurą zakupu na raty, bądź inną kwestią – skontaktuj się z nami pod numerem: 42 252 96 60, bądź emailowo: pl‌‌M‌‌eujuicers.com.

Opublikowany: 25. Kwiecień 2016
###message
Nowość! Prasa do oleju Sana już w sprzedaży!
Zamknij okno