sso

Regulamin dodawania historii na stronie

Dział „Historie naszych Klientów” to miejsce, gdzie możesz podzielić się swoją historią jak zaczęła się Twoja przygoda z wyciskaniem soku, jak trafiłeś na wyciskarki i naszą stronę, co Cię skłoniło do zakupu wyciskarki. Być może była to chęć poprawy stylu życia i zdrowia, może jakaś konkretna dolegliwość? Opowiedz, jak zmieniło się Twoje życie po zakupie wyciskarki? Czy czujesz się lepiej? A może masz jakieś własne przepisy, pomysły na soki, czy inne zdrowe dania, które przyrządzasz przy pomocy swojej wyciskarki?

Twoja historia jest wspaniałym źródłem wiedzy i wielu praktycznych, „z życia wziętych” doświadczeń. Są one cenne zarówno dla nas, jak i dla innych osób – dla tych co zastanawiają się nad zakupem wyciskarki, ale i dla tych, co już kupili. Wielu Klientów poszukuje i zgłasza się do nas właśnie po tego typu informacje.

Każda opublikowana na naszej stronie historia bierze udział w naszym konkursie na historię miesiąca. Poniżej, jej zasady:

Zasady konkursu

  1. Aby opublikować historię należy wysłać ją do nas za pośrednictwem formularza „Napisz swoją historię”, a następnie potwierdzić jej publikację. Autor historii musi potwierdzić jej publikację poprzez kliknięcie w link, który zostanie do niego wysłany emailem, po wysłaniu historii.

  2. Wszystkie historie opublikowane na stronie podlegają głosowaniu. Głosować może każdy – za pośrednictwem serwisu Facebook, poprzez kliknięcie przycisku „Lubię to”, albo poza serwisem Facebook poprzez kliknięcie „Głosuj bez Facebook’a” i podanie swojego adresu email. Każda osoba może głosować wyłącznie jeden raz.

  3. Głosy są automatycznie zliczane. Pierwszego dnia każdego miesiąca historia, która zdobyła najwięcej głosów zostaje wybrana historią miesiąca, a jej autor wygrywa nagrodę w postaci kuponu rabatowego o wysokości 50zł na zakup dowolnego produktu z naszego sklepu www.eujuicers.pl.

  4. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą emailową.

  5. Właściciel strony, firma Natulux zastrzega sobie prawo do usunięcia historii zawierających treści nieodpowiednie, bądź niezwiązane z tematem.
###message