###message

Poznaj historie naszych Klientów

Jeżeli spodoba Ci się któraś z opisanych historii, oddaj na nią swój głos. To zajmie Ci tylko chwilę, a autor historii ucieszy się, że jego opowieść przypadła komuś do gustu. Dziękujemy!

Co więcej, historia, która w danym miesiącu zdobędzie najwięcej Waszych głosów otrzyma nagrodę w postaci 50zł!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie - napisz swoją historię, być może to jej uda się wygrać...

Nie słomiany już zapał z omega sana 707.

Omega sana... Wręcz jak James Bond... Pamiętaj .. tylko 07!
Jestem w szoku do teraz, już mam ją połowę miesiąca i nadal nikt z moich członków rodziny, przyjaciół, czy też ,,znajomych twarzy,, nie słyszy odemnie o niczym innym... 🙉🙊🙈🤣🤭 Szok i miłość od pierwszego wejrzenia... Nie wyciska tylko jarmużu, jak inne wyciskarki, lecz wszystkie liście... Wszystkie pokrzywy i inne ,,zdrowotrybny,, chwasty... Pomogła mi w końcu nie zaczynać od tzw. początku i jestem w stanie po 5 dniowej kuracji sokowej, przejść śmiało na odżywianie na surowo... Zawdzięczam to wyjątkowo smacznym kompozycją, które moznteorzyc, po to, żeby nie porzucić takiego trybu życia i nie rzucić się ponownie na śmieciowe żarelko.... Żeby nie wydłużać eposu mego, poprostu nawet toniki i maseczki zaczęłam robić dzięki niej, a wydawałam dużo kasy na bardzo bardzo drogie kosmetyki, ponieważ mam respekt do skóry. Jest poprostu niezastąpiona i nie zniechęca poprzez milion części i trudno myjących się sitek. Umyjesz na glanc w minutę - dosłownie!!! Jest to jednak ważne, bo większość się tym właśnie zniechęca i odstawia po paru razach w kąt.
Polecam... No normalnie szok.. firma ejuicers.pl zapewnia mega książki, które nie znajdziesz w necie, tzn. książki odnajdziesz, lecz przepisów i ważnych info już nie.
Dziękuję za gratisy oraz natychmiastowe odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, dziękuję za obsługę klienta na poziomie najwyższym pod każdym względem! Szacun!!! Jesteście niemożliwi!!! Wielka POLECAJKA leci!!! Szczerze i lojalnie polecam firmę ejuicers.pl, najlepsi w całym systemie ♥️♥️♥️🌷🌷🌷🌷💋😎💃💪🏻💪🏻💪🏻👍🏻👍🏻👍🏻👄👄😘😘😘🌷🤭💃💃💃💃💃😍😍😍😍😍😎💪🏻👍🏻😘
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Dorota

ponowny zakup

A moja historia była taka że pierwszy raz wypiłem sok ze świeżych buraków jarmużu selera naciowego i marchewki u kolegi na imprezie. Byłem w szoku jaki był klarowny.
No i kupiłem sobie już pewnie pięć lat ją używam. Musiałem międzyczasie kupować parę elementów eksploatacyjnych jak takie malutkie gumeczki (na pięć lat 25 zł to chyba ok??) - powinni je dołączać przy zakupie!!!!
Teraz właśnie zamierzam kupić dokładnie taki sam model w prezencie. Szkodowałem pieniędzy i kupilem coś taniego z marketu na działkę - już nie działa:)
Polecam firmę Eujuicers
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: adam

Sana 707 mistrzostwo świata!

Mam ją od dwóch dni i jestem przezachwycona! Nareszcie coś odpowiedniego dla kobiet! Wszystko składa się i rozkłada bez użycia siły. Nawet wtyczka ma wyprofilowania ułatwiające wyciągnięcie z gniazdka, bez wyrywania tegoż. Bardzo intuicyjna w obsłudze, łatwa do umycia - nawet dziurki w sitach, a soki - przepyszne. Przy nich te sklepowe, nawet 100% są tylko nędzną imitacją soku :) . Do tego dodatkowe zastosowania i możliwości np. makaron - super sprawa. I jeszcze tak pięknie wygląda w kuchni (kupiłam czarną). Najlepszy prezent, jaki mogłam sobie zrobić na 60 urodziny! Sana - dziękuję, że jesteś ze mną!
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Bogna

Przygoda 10 lat temu

Moja wyciskarka kupiona 2009 roku omega 8006 działa bez zarzutów robiąc soki co 2dzien przez tyle lat zero awarii zadowolenie jest takie że zainwestuje w przystawkę do oleju.Kazdej osobie mogę z czystym sercem polecić ten zestaw
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Mariusz

Tylko Sana - tylko soki!

Mamy za sobą 3 miesiące mieszkania z nowym domownikiem. Po tych 3 miesiącach mogę napisać, iż oprócz cudownego samopoczucia mamy cudowne wyniki u lekarza. Mąż pracuje przy środkach ochrony roślin (pestycydach). Po 3 miesiącach jego wyniki po znacznym przekroczeniu normy i zatrucia organizmu pestycydami teraz są rewelacyjne! Dziękujemy. Kupiliśmy mamie, teraz planujemy kupić drugiej.
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Małgorzata
2
Głosowanie na historię miesiąca zakończyło się.
Ta historia zdobyła nagrodę miesiąca za Czerwiec 2020. Gratulujemy!

Zagłosuj na tę historię.

Autor:
Zamknij okno
Pokaż następne 35 historii