sso

Poznaj historie naszych Klientów

Jeżeli spodoba Ci się któraś z opisanych historii, oddaj na nią swój głos. To zajmie Ci tylko chwilę, a autor historii ucieszy się, że jego opowieść przypadła komuś do gustu. Dziękujemy!

Co więcej, historia, która w danym miesiącu zdobędzie najwięcej Waszych głosów otrzyma nagrodę w postaci 50zł!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie - napisz swoją historię, być może to jej uda się wygrać...

Tylko Sana - tylko soki!

Mamy za sobą 3 miesiące mieszkania z nowym domownikiem. Po tych 3 miesiącach mogę napisać, iż oprócz cudownego samopoczucia mamy cudowne wyniki u lekarza. Mąż pracuje przy środkach ochrony roślin (pestycydach). Po 3 miesiącach jego wyniki po znacznym przekroczeniu normy i zatrucia organizmu pestycydami teraz są rewelacyjne! Dziękujemy. Kupiliśmy mamie, teraz planujemy kupić drugiej.
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Małgorzata

Sana = mistrzostwo

O wyciskarce dowiedziałam sie z blogu odmładzanie na surowo , syn ma niską hemoglobine a że jestem przeciwnikiem leków, więc uskładałam, pożyczylam kase i kupiłam, sana 707 i jestem zachwycona, jakością soku, smaku,KOLORU!, wszystko jest pyszne. Cena jest adekwatna do jakości, najlepiej wydane pieniądze. Bardzo sie cieszę,że ją MAM, i polecam Wam kochani !!
Zadbajmy o zdrowie, bez faszerowania lekami.
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Ewa Jaczyk

Częściowo zawiedziony Sana EU-707

Nad kupnem wyciskarki myślałem od kilku miesięcy. Początkowo pod uwagę brałem modele pionowe, ponieważ taki model miałem okazję widzieć w akcji. I byłem pod wrażeniem. Kiedy więc dojrzałem do zakupu byłem zdecydowany na najnowszy model wyciskarki Kuvings. Niestety, coś mnie podkusiło aby wczytać się w możliwości wyciskarek poziomych. No i to był moim zdaniem błąd. Fakt, że możliwości modeli poziomych są większe (możliwość mielenia, robienia makaronu czy wyciskania oleju) nie rekompensuje wygody szerokiego wlotu. Każdy owoc trzeba pokroić na drobne kawałki, które w dodatku nie są "zabierane" przez ślimak co powoduje , że trzeba co chwilę dopychać owoce. Suma sumarum stworzenie szklanki soku zajmuje sporo czasu i roboty. Bez porównania z komfortem wrzucenia całego jabłka do pionowej wyciskarki z dużym wlotem. Nie kwestionuję zalet wyciskarek poziomych ale jeżeli komuś zależy tylko na soku to niech nie zastanawia się nad wyborem tylko bierze pionową. Być może po czasie docenię funkcjonalność mojej ale póki co nie jestem zachwycony jej działaniem a podobno ma najszerszy otwór z modeli w tej klasie.
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Michał

Sana - mój ideał!

Moje zainteresowanie świeżo wyciskanymi sokami zaczęło się kilka lat temu, gdy natknąłem się na artykuł opisujący zalety soków pozyskiwanych metodą wolnoobrotową. Wówczas zakupiłem swoją pierwszą wyciskarkę Omega 8006. Dzięki tej niezwykle prostej w obsłudze maszynie picie soków weszło w mój codzienny nawyk. W międzyczasie dane mi było testować działanie wyciskarek innych firm, żadna jednak nie dawała tak dużej satysfakcji jak ta z firmy Omega - zarówno pod względem ilości soku, jego klarowności, jak i późniejszego mycia wyciskarki (w modelach poziomych to dosłownie jedna minuta!)
Niedawno zakupiłem wyciskarkę Sana EUJ-707 w kolorze Ferrari Red, a moją Omegę 8006 sprezentowałem rodzinie. Z modelu Sana jestem jeszcze bardziej zadowolony! Piękny design urządzenia; solidny, szklany dzban na sok; stylowe, metalowe naczynie na wytłoki - to wszystko sprawia, że wyciskanie soku staje się jeszcze większą przyjemnością! Robię to z chęcią codziennie. Dzięki Waszemu urządzeniu mogę się dziś cieszyć wspaniałymi, świeżymi sokami. Polecam każdemu niezdecydowanemu, komu jakość wyciskarki jest równie ważna! Warto tym samym zainwestować w zdrowie swoje i najbliższych.
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Dawid
3
Głosowanie na historię miesiąca zakończyło się.
Ta historia zdobyła nagrodę miesiąca za Kwiecień 2017. Gratulujemy!

Sana na wszystko!

Moją przyjaźń z wyciskarką Sana EUJ-707 rozpocząłem miesiąc temu. Najpierw parę kombinacji wyciskanych soków przedstawił mi mój kolega z pracy. Teraz sam z przyjemnością przygotowuję sobie i całej swojej rodzinie soki, które są bardzo syte i zawierają całą gamę witamin zapewniających stabilne samopoczucie i ogólnie pojęte zdrowie. Z radością przyznam, że był to najlepszy zakup na jaki mogliśmy sobie pozwolić, a to co mnie zmotywowało do kupna to świetny kontakt na infolinii, wysoka jakość wykonania, oraz przedłużona gwarancja na pozespoły. Zdecydowanie, od czasu zakupu czuję się lepiej i mam psychiczny komfort, że soki, które przygotowuję są bez dodatku cukru i są niepasteryzowane.

Przepis na wyciskany sok "Energetyczne Jabłko"
Składniki:
- 2 marchwie,
- pół papryczki chilli,
- 3 jabłka,
- dojrzały ananas.
Marchew myjemy i kroimy na paski. Papryczkę przekrajamy wzdłuż, myjemy pod bieżącą wodą i usuwamy nasiona. Jabłka dzielimy na ćwiartki, usuwamy ogonki. Najpierw przeciskamy ananas, najlepiej przepuszczając pulpę dwa razy, następnie przeciskamy jabłko na przemian z marchwią, tak aby przeczyścić sito. Na sam koniec wyciskamy papryczkę.

Bon apetit!
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Piotr
4
Głosowanie na historię miesiąca zakończyło się.
Ta historia zdobyła nagrodę miesiąca za Marzec 2017. Gratulujemy!

Zagłosuj na tę historię.

Autor:
Zamknij okno
Pokaż następne 31 historii
###message