sso

Poznaj historie naszych Klientów

Jeżeli spodoba Ci się któraś z opisanych historii, oddaj na nią swój głos. To zajmie Ci tylko chwilę, a autor historii ucieszy się, że jego opowieść przypadła komuś do gustu. Dziękujemy!

Co więcej, historia, która w danym miesiącu zdobędzie najwięcej Waszych głosów otrzyma nagrodę w postaci 50zł!

Jeżeli chcesz wziąć udział w konkursie - napisz swoją historię, być może to jej uda się wygrać...

Sana 707 mistrzostwo świata!

Mam ją od dwóch dni i jestem przezachwycona! Nareszcie coś odpowiedniego dla kobiet! Wszystko składa się i rozkłada bez użycia siły. Nawet wtyczka ma wyprofilowania ułatwiające wyciągnięcie z gniazdka, bez wyrywania tegoż. Bardzo intuicyjna w obsłudze, łatwa do umycia - nawet dziurki w sitach, a soki - przepyszne. Przy nich te sklepowe, nawet 100% są tylko nędzną imitacją soku :) . Do tego dodatkowe zastosowania i możliwości np. makaron - super sprawa. I jeszcze tak pięknie wygląda w kuchni (kupiłam czarną). Najlepszy prezent, jaki mogłam sobie zrobić na 60 urodziny! Sana - dziękuję, że jesteś ze mną!
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Bogna

Przygoda 10 lat temu

Moja wyciskarka kupiona 2009 roku omega 8006 działa bez zarzutów robiąc soki co 2dzien przez tyle lat zero awarii zadowolenie jest takie że zainwestuje w przystawkę do oleju.Kazdej osobie mogę z czystym sercem polecić ten zestaw
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Mariusz

Tylko Sana - tylko soki!

Mamy za sobą 3 miesiące mieszkania z nowym domownikiem. Po tych 3 miesiącach mogę napisać, iż oprócz cudownego samopoczucia mamy cudowne wyniki u lekarza. Mąż pracuje przy środkach ochrony roślin (pestycydach). Po 3 miesiącach jego wyniki po znacznym przekroczeniu normy i zatrucia organizmu pestycydami teraz są rewelacyjne! Dziękujemy. Kupiliśmy mamie, teraz planujemy kupić drugiej.
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Małgorzata
2
Głosowanie na historię miesiąca zakończyło się.
Ta historia zdobyła nagrodę miesiąca za Czerwiec 2020. Gratulujemy!

Sana = mistrzostwo

O wyciskarce dowiedziałam sie z blogu odmładzanie na surowo , syn ma niską hemoglobine a że jestem przeciwnikiem leków, więc uskładałam, pożyczylam kase i kupiłam, sana 707 i jestem zachwycona, jakością soku, smaku,KOLORU!, wszystko jest pyszne. Cena jest adekwatna do jakości, najlepiej wydane pieniądze. Bardzo sie cieszę,że ją MAM, i polecam Wam kochani !!
Zadbajmy o zdrowie, bez faszerowania lekami.
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Ewa Jaczyk

Częściowo zawiedziony Sana EU-707

Nad kupnem wyciskarki myślałem od kilku miesięcy. Początkowo pod uwagę brałem modele pionowe, ponieważ taki model miałem okazję widzieć w akcji. I byłem pod wrażeniem. Kiedy więc dojrzałem do zakupu byłem zdecydowany na najnowszy model wyciskarki Kuvings. Niestety, coś mnie podkusiło aby wczytać się w możliwości wyciskarek poziomych. No i to był moim zdaniem błąd. Fakt, że możliwości modeli poziomych są większe (możliwość mielenia, robienia makaronu czy wyciskania oleju) nie rekompensuje wygody szerokiego wlotu. Każdy owoc trzeba pokroić na drobne kawałki, które w dodatku nie są "zabierane" przez ślimak co powoduje , że trzeba co chwilę dopychać owoce. Suma sumarum stworzenie szklanki soku zajmuje sporo czasu i roboty. Bez porównania z komfortem wrzucenia całego jabłka do pionowej wyciskarki z dużym wlotem. Nie kwestionuję zalet wyciskarek poziomych ale jeżeli komuś zależy tylko na soku to niech nie zastanawia się nad wyborem tylko bierze pionową. Być może po czasie docenię funkcjonalność mojej ale póki co nie jestem zachwycony jej działaniem a podobno ma najszerszy otwór z modeli w tej klasie.
Pokaż całą historię Zwiń historię
Autor: Michał

Zagłosuj na tę historię.

Autor:
Zamknij okno
Pokaż następne 33 historii
###message
Biuro handlowe nieczynne do odwołania
Zamknij okno