O nas

Kim jesteśmy ?

Logo firmy

"Kochamy to, co robimy
i robimy to najlepiej jak tylko umiemy".
 
Jesteśmy polskim przedstawicielem międzynarodowej firmy EUJUICERS.com - największego w Europie dystrybutora sokowirówek i wyciskarek do soków z owoców i warzyw. Siedziba naszego sklepu (adres poniżej) znajduje się w Łodzi, gdzie można obejrzeć wyciskarki soku "na żywo" i również dokonać zakupu.
Wszystkich nas działających pod szyldem www.EUJUICERS.com jednoczy wspólna misja: służyć naszym Klientom wszelką wiedzą i doświadczeniem oraz dostarczać im najlepsze urządzenia do wyciskania soku, które będą optymalnie dostosowane do ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Działamy z pasją i zaangażowaniem - testujemy, oceniamy i porównujemy każdą wyciskarkę do soków, a te najlepsze, godne polecenia, oferujemy w sprzedaży w naszym sklepie. Na naszej stronie znajdziesz wiele przydatnych informacji i filmów, które dostarczą Ci praktycznej wiedzy o wyciskarkach do soków i sokowirówkach.

Jeżeli zastanawiasz się co wybrać - wyciskarkę do soków czy sokowirówkę albo potrzebujesz porady - którą z modeli wybrać, zapraszamy do skontaktowania się z nami emailowo czy telefonicznie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania czy wątpliwości i pomożemy w wyborze odpowiedniej wyciskarki soku, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Wszystkie oferowane przez nas produkty czy to wyciskarki, młynki do zboża, sokowirówki czy suszarki do owoców i warzyw łączy wspólne zadanie. Mają one pomagać w utrzymaniu wspaniałego zdrowia, dobrej formy i dodać życiu nadzwyczajny smak. Smak pysznego, zdrowego soku !
 
 
Nasz sklep jest wieloletnim oficjalnym i autoryzownym dystrybutorem produktów: SANA, ANGEL, OMEGA, VIDIA, SEDONA, EXCALIBUR oraz KOMO.
 
Kupując u nas urządzenia powyższych producentów masz pewność, że urządzenia pochodzą z pewnego i legalnego źródła.
 
Na każdy z oferowanych przez nas produktów udzielana jest gwarancja realizowana przez nasz wyspecjalizowany serwis.
Posiadamy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne i akcesoria pochodzące bezpośrednio od producentów.
 
Nasz serwis posiada wszystkie części zamienne dostepne "od ręki", co maksymalnie skraca czas ewentualnej naprawy.
 
 
 

Odwiedź nasze biuro handlowe:

Zapraszamy do naszego biura handlowego, gdzie możesz zobaczyć wszystkie oferowane przez nas wyciskarki "na żywo".


NATULUX
ul.Wersalska 47 / 75 91-203, Łódź
(Budynek TeoPark, klatka nr 6, piętro 1)
Nip: 727 184 72 78  Regon: 100624186
Biuro handlowe czynne: poniedziałek - piątek w godz. 9:00 - 15.00

Z uwagi na Państwa komfort preferujemy kontakt telefoniczny przed ewentualną wizytą.

Telefony: 42 252 96 60 lub 502 364 923
Infolinie czynne poniedziałek - sobota w godz. 9:00 - 18.00
Dział Serwisowy czynny poniedzialek - piątek w godz. 9:00 - 15:00

Email: pl@eujuicers.com


Zapraszamy na nasz profil na Facebookufacebook.pl/wyciskarkisoku         Zapraszamy na nasze konto na YouTubeyoutube.pl/Eujuicerspl

nasz sklep

Jak do nas dojechać?

Zapraszamy do naszego biura handlowego - poniżej mapa i wskazówki dojazdu:

Biuro handlowe czynne: poniedziałek - piątek: 9:00 - 15:00

Wskazówki dojazdu

Najłatwiej dojechać od nas od ul. Aleksandrowskiej. Jadąc ul. Aleksandrowską należy skręcić  w ul. Szparagową, przy której znajdują się hipermarkety Carrefour i Obi (po prawo) oraz klinika położnicza Salve Medica (po lewo). Jadąc wzdłuż ulicy Szparagowej należy minąć łagodny zakręt w lewo, za którym ulica Szparagowa przechodzi bezpośrednio w ulicę Wersalską. Za zakrętem pierwszy wjazd (ze szlabanami, tuż obok myjni samochodowej) po prawej stronie prowadzi do naszej siedziby. Za szlabanami jest parking, na którym nasi Klienci mogą bezpiecznie zaparkować (0,5h bezpłatnie). Na wprost wjazdu należy wejść przez klatkę z numerem 6, udać się na pierwsze piętro i skręcić w prawy korytarz. Drugie drzwi prowadzą do naszego biura handlowego. Serdecznie zapraszamy!

Jakie oferujemy warunki?

  • Profesjonalne konsultacje telefoniczne i emailowe
  • Cztery formy płatności do wyboru
  • Szybką i darmową dostawę kurierską
  • Serwis gwarancyjny w systemie "door-to-door" oraz serwis pogwarancyjny


Jesteśmy uczestnikiem programów: RZETELNA Firma, Ceneo - Zaufane Opinie, Auraeko oraz Firmy Rodzinne. Posiadamy Certyfikat Rzetelności:

  Ceneo - Zaufane Opinie