Wideorecenzja: nowa dwuślimakowa wyciskarka Omega TWN30

Ostatnio do naszej oferty dołączyła najnowsza wyciskarka soków Omega TWN30. Jest to trzecia dwuślimakowa wyciskarka na świecie, a zarazem najmniejsza, najprostsza w budowie i myciu. Zobacz film...

Jest to atrakcyjna propozycja dla osób, które chciałyby mieć wyciskarkę o dokładności wyciskania wyciskarki dwuślimakowej, a zarazem kompaktową i łatwą w myciu jak wyciskarki jednoślimakowe. Nie bez znaczenia jest również znacznie niższa cena Omegi w stosunku do pozostałych modeli dwuślimakowych (Angel, Green Star).

Producentem nowej Omegi TWN30 jest amerykański lider w branży wyciskarek soku – firma Omega. Do tej pory znany był on głównie z wyciskarek jednoślimakowych jak Omega 8006, Omega VRT, Omega VSJ. Teraz postanowił podbić także rynek wyciskarek dwuślimakowych.
 
Wyciskarka Omega TWN30 dostępna jest w dwóch efektownych wersjach kolorystycznych: czerwonej i srebrnej.

Prosty montaż i mycie

Nowa Omega TWN30 jest łatwiejsza w montażu i myciu, niż pozostałe wyciskarki dwuślimakowe – Angel, Green Star Elite. Oczywiście nigdy nie będzie pod tym względem tak atrakcyjna jak wyciskarki jednoślimakowe, nie mniej jednak w swojej grupie jest w tych kwestiach niewątpliwym liderem.

Dokładność wyciskania

Omega TWN30 wyróżnia się wysoką dokładnością wyciskania, jak na dwuślimakową wyciskarkę przystało. Wyciska więcej soku, niż jakiekolwiek modele jednoślimakowe. Ustępuje jej jedynie, bezkonkurencyjna pod tym względem, wyciskarka Angel.

Dla kogo wyciskarka Omega TWN30 będzie dobrym wyborem?

Jeżeli poszukujesz wyciskarki, która wyciska dokładniej, niż modele jednoślimakowe, a zarazem tańszej, niż wyciskarka Angel i najlepiej prostszej w myciu, montażu i obsłudze, niż wyciskarka Green Star Elite – wówczas Omega TWN30 będzie dla Ciebie najbardziej optymalnym wyborem.

Jeżeli chcesz wyciskać przeważnie warzywa liściowe, zioła z dużą dokładności – z tym składnikami Omega TWN30 radzi sobie najlepiej. Będziesz zadowolony także z efektów wyciskania owoców takich jak jabłka, winogrona i cytrusy. Jedynie warzywa korzeniowe (marchew, burak, seler) będą wymagały od Ciebie użycia większej siły, co dla niektórych osób może okazać się dość kłopotliwe.

Nasza wideorecenzja

Oto pierwsza wideorecenzja dwuślimakowej wyciskarki Omega TWN30. Możesz zobaczyć jak przebiega wyciskanie na niej soku z grejpfrutów, marchwi, jabłek, sałaty i winogron, a także jak w praktyce wygląda jej montaż, demontaż i mycie.

Więcej informacji na temat nowej wyciskarki Omega TWN30, jej zaletach i wadach – znaleźć można na jej karcie produktu.
Opublikowany: 3. Grudzień 2015