###message

Wyciskarka Sana otrzymała Laur Konsumenta 2016!

Rok 2016 rozpoczął się dla marki Sana szeregiem nagród. Kilka miesięcy po zwyciężeniu w plebiscycie „Dobra Marka 2016”, Sana otrzymała prestiżowe godło „Laur Konsumenta 2016” w kategorii wyciskarki do soków. Konkurencja była spora – Sana zwyciężyła między innymi z takimi markami jak Hurom, Oscar, BioChef.

Laur Konsumenta 2016

Godło „Laur Konsumenta 2016” to jednen z najbardziej znanych i rozpoznawalnych projektów konsumenckich w Polsce. Przyznawane jest na podstawie wyników ogólnopolskiego badania – sondażu wśród Konsumentów. Zadaniem plebiscytu jest wyłonienie odpowiedzi na pytanie - jakie produkty i usługi są najpopularniejsze w swojej kategorii, w danym roku.

W ramach plebiscytu „Laur Konsumenta” co roku przeprowadzane są wśród konsumentów z całej Polski anonimowe ankiety telefoniczne i internetowe. W ankiecie głosujący wybierają produkty/marki/usługi, które są ich zdaniem najpopularniejsze.

Wśród nagrodzonych znajdują się najlepsze firmy, m.in. Samsung (kategoria: telewizory), Costa Coffee (kawiarnie), Sephora (perfumerie), Posnet, Play, itp.

Jest nam niezmiernie miło, że w tym roku, wśród takich marek znalazła się Sana. Jest to znak, że Klienci doceniają jej jakość i funkcjonalność.

 Wyciskarka Sana Laur Konsumenta 2016
Opublikowany: 23. Luty 2016