Wyciskarki do soków Sana nagrodzone godłem Dobra Marka 2017!

Mamy przyjemność poinformować, że marka Sana została po raz drugi wybrana najlepszą, marką na rok 2017 w kategorii wyciskarki do soków i po raz kolejny otrzymała godło “Dobra Marka – Jakość, zaufanie, renoma”.

Wyciskarki marki Sana jak dotąd zdobyły już nagrody: Dobra Marka 2016Laur Konsumenta 2016 oraz Dobra Marka 2017.
 
nagrody-sana
 
Tytuł Dobra Marka przyznawany jest co roku, na podstawie ogólnopolskich badań konsumenckich oraz analizy rynku w poszczególnych kategoriach. Wyłoniona zostaje marka produktów  wyróżniająca się największą rozpoznawalnością i wartością, najwyższą pozycją na rynku, ciesząca się największym zaufaniem konsumentów. Marce tej przyznawane jest godło “Dobra Marka – Jakość, zaufanie, renoma”.

Badania  mające na celu wyłonienie laureatów mają charakter ogólnopolski i obejmują poszczególne  sektory rynku. Ich organizatorem jest redakcja Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, a patronat sprawuje Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.
 
Wśród laureatów godła Dobra Marka znajdują się znane i prestiżowe marki, takie jak Mercedes-Benz, Wittchen, InsERT, Multimedia, Sante, Muszynianka.
 
Marce Sana udało się zgodyć godło Dobra Marka po raz kolejny - na rok 2016 i, obecnie, na rok 2017 w kategorii Wyciskarki do soków. Serdecznie dziękujemy za zaufanie, jakim obdardzono markę Sana i docenienie jakości jej produktów.

Oto wyciskarki marki Sana nagrodzone tytułem Dobra Marka:
 
Wyciskarki Sana
Opublikowany: 3. Styczeń 2017