###message

Marka Sana nagrodzona dwoma Laurami Konsumenta 2017!

Miło nam poinformować o wyjątkowym – bo aż podwójnym – zwycięstwie. Marka Sana zdobyła dwa godła „Laur Konsumenta 2017”, w dwóch niezależnych kategoriach „Wyciskarki do soków” oraz „Prasy do oleju”, zwyciężając z wieloma konkurencyjnymi markami m.in. Hurom, Oscar, czy Gorenje.

Laur Konsumenta 2017

Charakterystyczne godło  "Laur Konsumenta" jest nagrodą przyznawaną co rok, na podstawie ogólnopolskiego sondażu wśród konsumentów. Jest to największy tego typu program konsumencki, który odbywa się co roku, już od 13 lat i ma na celu wyłonienie najlepszych, najbardziej cenionych produktów w poszczególnych kategoriach rynku.

Wyboru dokonują sami konsumenci w głosowaniu, które odbywa się drogą telefoniczną i internetową. Głosujący pochodzą z całej Polski. Każdy głosujący może odpowiedzieć tylko raz, a jego odpowiedź jest anonimowa. Głosujący odpowiada na pytanie:

„ Jaką wyciskarkę do soków/ prasę do oleju* uważa Pan/Pani za najlepszą i poleca innym?"

*w zależności od tego jakiej kategorii produktów dotyczy ankieta

Zwycięzcy w danej kategorii – czyli marki, które zdobyły najwięcej głosów w ankiecie, otrzymują prestiżowe godło „Laur Konsumenta”. Stanowi to potwierdzenie dobrej opinii konsumentów o danym produkcie i odzwierciedla poziom zadowolenia z produktu.

Marka Sana zdobyła dwa godła Laur Konsumenta 2017. Doceniono ją w kategorii wyciskarki do soków, gdzie otrzymała godło już drugi rok z rzędu i wygrała z takimi markami jak Hurom, Oscar itp.

Ponadto prasa do oleju Sana – przystawka do wyciskarki, została uznana za najlepszą w kategorii prasy do oleju uzyskując złoty Laur Konsumenta 2017. W tej kategorii zwyciężyła m.in. z prasami Yoda, Gorenje, Gemco i innymi.

 

 Wyciskarka i prasa do oleju Sana Laur Konsumenta 2017
Opublikowany: 15. Luty 2017