###message

Wyciskarki Sana nagrodzone podwójnie!

Mamy wspaniałą wiadomość. Marka Sana została już trzeci rok z rzędu wybrana najlepszą marką na rok 2018 w kategorii wyciskarki do soków i tym samym zdobyła podwójny, niezwykle prestiżowy tytuł „Dobra Marka 2018” oraz „Super Marka 2018”, który jest najwyższym odznaczeniem.

Super Marka 2018

Tytuł „Super Marka” przyznawany jest trzykrotnym laureatom godła „Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma” za całokształt osiągnięć. Jako, że marka Sana jest zwycięzcą plebiscytu „Dobra Marka” już po raz trzeci, w tym roku została odznaczona również tytułem „Super Marka 2018”. Marka nagrodzona tym odznaczeniem musi wyróżniać się wieloletnią obecnością na rynku, niesłabnącym zaufaniem Konsumentów, rosnącą renomą i rozpoznawalnością brandu, wysoką pozycją w swoim sektorze, a także najwyższą jakością oferowanych produktów.
Super Marka 2018

Tytuły „Dobra Marka” i „Super Marka” przyznawane są na podstawie wyników ogólnopolskich badań opinii wśród konsumentów, a także szerokiej analizy rynku, w podziale na sektory usług i produktów. Badania organizowane są przez redakcję magazynów Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. Wyłoniony zostaje jeden zwycięzca – marka, która odznacza się najwyższym wskaźnikiem jakości, zaufania konsumentów i renomy.

Jesteśmy niezwykle dumni, że tytuł ten zdobyła marka Sana. Dziękujemy Państwu za zaufanie, jakim obdarzyliście produkty marki Sana i docenienie ich jakości.

Oto wyciskarki do soków marki Sana, które zostały wyróżnione tytułem: Sana EUJ-707, Sana EUJ-606, Sana EUJ-808.

wyciskarki Sana
Opublikowany: 1. Luty 2018