Nowość! Prasa do oleju Sana już w sprzedaży!

Do naszej oferty właśnie dołączyła nowa, przystawka do tłoczenia oleju (i robienia płatków zbożowych) do wyciskarek poziomych. Prace nad nią trwały długo, ale efekt jest naprawdę wyjątkowy...

Dzięki niej możesz samemu tłoczyć „na zimno” dowolny olej – świeży, naturalny, dokładnie w takiej ilości, jaką potrzebujesz. Masz pełną kontrolę nad jakością i rodzajem użytych składników, nie musisz obawiać się o zawartość „ulepszaczy”, czy świeżość oleju. Nie musisz wydawać pieniędzy na drogie oleje „eko”. Możesz mieć w swoim domu małą produkcję zdrowych olejów, na własne potrzeby. To wszystko, dzięki niewielkiej przystawce do twojej wyciskarki soków Sana.

Czytaj więcej informacji o prasie do oleju Sana EUJ-702

23399-prasa-do-oleju-sana
23399-prasa-do-oleju-sana

Tłoczenie oleju na zimno

Metoda tłoczenia oleju „na zimno”, bez podgrzewania ma duże znacznie dla wartości zdrowotnych oleju. Wiele cennych dla zdrowia składników ginie w temperaturze powyżej 42 st. C, dlatego tak ważne jest, by tłoczenie oleju odbywało się w temperaturze niższej od tej wartości „granicznej”.

Prasa do oleju Sana tłoczy olej prawdziwie „na zimno” – tłoczony przez nią olej jest znacznie chłodniejszy, niż graniczne 42 st. C. We wszystkich przeprowadzonych testach temperatura oleju podczas tłoczenia nie przekroczyła 36 st. C.

Co więcej, prasa do oleju Sana, nie wymaga podgrzewania, suszenia, ani prażenia nasion przed tłoczeniem. Co ma równie duże znaczenie, co tłoczenie „na zimno”.

To wszystko daje nam gwarancję, że olej tłoczony przez prasę do oleju Sana zawiera maksimum składników odżywczych, bez żadnych strat.

Kilkadziesiąt rodzajów olejów

Prasa do oleju Sana sprawnie i szybko wytłoczy olej z kilkudziesięciu gatunków nasion i orzechów. Możesz w oka mgnieniu zrobić niemalże każdy olej, jaki do tej pory musiałeś kupować. I to w najświeższej, najzdrowszej postaci. Możesz zrobić olej lniany, kokosowy, sezamowy, słonecznikowy i wiele innych. Tłoczone na zimno oleje możesz wykorzystać do celów leczniczych, w kuchni (do sałatek, sosów, dań, smażenia itp.), jako naturalne kosmetyki.

23400-prasa-do-oleju-sana-nasiona
23400-prasa-do-oleju-sana-nasiona

Świeże, naturalne płatki zbożowe

Jako jedyna prasa do oleju w świecie, Sana potrafi również robić doskonałe płatki zbożowe z owsa i żyta. Wystarczy wsypać porcje ziarna do prasy i w ciągu minuty będziesz miał porcję płatków idealną na poranną owsiankę. Świeże i 100% naturalne. Nie będziesz już musiał używać płatków „kupnych”, ani kupować osobnego, drogiego młynka.
23401-prasa-do-oleju-sana-platki-zbozowe
23401-prasa-do-oleju-sana-platki-zbozowe

Stalowa konstrukcja, żadnych plastików!

Warto podkreślić, że konstrukcja prasy do oleju Sana – wszystkie części, które mają kontakt z tłoczonym surowcem i olejem, zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Z takiej samej stali wykonane są najdroższe w świecie wyciskarki dwuślimakowe – Angel. Stalowa konstrukcja gwarantuje prasie Sana solidność, niezawodność i higieniczność.

Rozszerz funkcje swojej wyciskarki!

Prasa do oleju Sana bezproblemowo pasuje do większości wyciskarek poziomych tj. Sana EUJ-707, Sana EUJ-606, Omega 8006, Omega 8004, Vidia SJ001, Vidia SJ002 (dawny Oscar DA-1200). Jeżeli posiadasz już taką wyciskarkę możesz w każdej chwili dokupić do niej przystawkę do tłoczenia oleju Sana EUJ-702. Jeżeli dopiero rozglądasz się za wyciskarką do soków, możesz nabyć ją od razu w zestawie z prasą do oleju, w niższej cenie.

Zobacz film

Zobacz jak prasa do oleju Sana tłoczy olej z nasion słonecznika, lnu, sezamu, maku, dyni, orzechów włoskich, migdałów i wiórków kokosowych.

Opublikowany: 13. Październik 2016