sso
###message

Wyciskarka Sana EUJ-707 dostępna teraz w ośmiu nowych atrakcyjnych kolorach!

Możesz dodać jeszcze więcej barw twojej kuchni! Znakomita wyciskarka pozioma Sana EUJ-707 jest teraz dostępna w ośmiu nowych, atrakcyjnych kolorach, poza dostępnymi do tej pory trzema wersjami podstawowymi. Dzięki 11 wariantom kolorystycznym, dopasujesz sprzęt do każdego wystroju kuchni!

black
black

Czerń matowa

Ten „czarny charakter”, kolor matowej czerni, będzie odpowiedni do większości wystrojów kuchni. Jednak chyba najlepiej będzie się prezentował w minimalistycznym, ultra-nowoczesnym otoczeniu. Głęboka czerń uwypukla krągły, obły kształt modelu 707, nawiązujący do linii współczesnych supersamochodów. Kolor z grupy matowych.

bronze 2
bronze 2

Brąz satynowy

Ten unikalny odcień satynowego brązu nadaje wyciskarce prestiżowego charakteru, podobnie jak w przypadku ekskluzywnych smartfonów. Wyciskarka w tym luksusowym kolorze będzie stanowić znakomite dopełnienie nowoczesnej, eleganckiej kuchni, także jako wyrafinowany element dekoracyjny sam w sobie. Kolor z grupy matowych.

silver
silver

Srebrny mat

Ten “pasujący do wszystkiego” kolor srebrny matowy będzie współgrał z każdym wystrojem. Nawiązując do nowoczesnego trendu w kierunku tradycyjnych metalicznych kolorów, matowa powłoka stanowi naturalny i praktyczny odcień, ułatwiający utrzymanie sprzętu w czystości. Kolor z grupy matowych.

purple
purple

Fiolet śliwkowy

Wyciskarka w tym wyszukanym, intensywnym kolorze fioletu śliwkowego będzie stanowiła elegancki element wyposażenia każdej kuchni. Ten głęboki, błyszczący kolor będzie się prezentował znakomicie zarówno w nowoczesnych, ciemniejszych wnętrzach, jak i w jasnych, pełnych kolorów. Kolor z grupy perłowych.

orange
orange

Perłowy pomarańcz

Być może najbardziej ekstrawagancki spośród nowych kolorów, perłowy pomarańcz wyróżni się w każdym otoczeniu, w którym się znajdzie. Z pewnością będzie centralnym elementem odważnej, jaskrawej kuchni. Kolor z serii perłowych.

pink
pink

Jasny róż

Kolor różowy, należący do grupy pastelowych, posiada unikalny odcień, który podkreśla kształty wyciskarki. Może stanowić zarówno śmiały element dekoracyjny w ciemniejszym, monochromatycznym wnętrzu, jak i radosny, lekki akcent w rustykalnej kuchni.

blue
blue

Jasny błękit

Kolor pastelowy niebieski, o relaksującym, uspokajającym odcieniu doskonale odnajdzie się tradycyjnej sielskiej kuchni. Odznacza się naturalną świetlistością przywodzącą na myśl czyste, błękitne niebo. Kolor należący do grupy pastelowych.

green
green

Pistacjowy

Jasny, zwiewny, radosny. Jest jednym z najbardziej popularnych kolorów używanych przez projektantów współczesnych wnętrz kuchennych. Z pewnością będziesz dumny z wyciskarki, która wniesie klasyczny nastrój retro do twojej kuchni. Kolor z grupy pastelowych.

Opublikowany: 13. Listopad 2017