###message

Wyciskarka Sana EUJ-707 dostępna teraz w ośmiu nowych atrakcyjnych kolorach!

Możesz dodać jeszcze więcej barw twojej kuchni! Znakomita wyciskarka pozioma Sana EUJ-707 jest teraz dostępna w ośmiu nowych, atrakcyjnych kolorach, poza dostępnymi do tej pory trzema wersjami podstawowymi. Dzięki 11 wariantom kolorystycznym, dopasujesz sprzęt do każdego wystroju kuchni!

34307-black
34307-black

Czerń matowa

Ten „czarny charakter”, kolor matowej czerni, będzie odpowiedni do większości wystrojów kuchni. Jednak chyba najlepiej będzie się prezentował w minimalistycznym, ultra-nowoczesnym otoczeniu. Głęboka czerń uwypukla krągły, obły kształt modelu 707, nawiązujący do linii współczesnych supersamochodów. Kolor z grupy matowych.

34308-bronze-2
34308-bronze-2

Brąz satynowy

Ten unikalny odcień satynowego brązu nadaje wyciskarce prestiżowego charakteru, podobnie jak w przypadku ekskluzywnych smartfonów. Wyciskarka w tym luksusowym kolorze będzie stanowić znakomite dopełnienie nowoczesnej, eleganckiej kuchni, także jako wyrafinowany element dekoracyjny sam w sobie. Kolor z grupy matowych.

34309-silver
34309-silver

Srebrny mat

Ten “pasujący do wszystkiego” kolor srebrny matowy będzie współgrał z każdym wystrojem. Nawiązując do nowoczesnego trendu w kierunku tradycyjnych metalicznych kolorów, matowa powłoka stanowi naturalny i praktyczny odcień, ułatwiający utrzymanie sprzętu w czystości. Kolor z grupy matowych.

34310-purple
34310-purple

Fiolet śliwkowy

Wyciskarka w tym wyszukanym, intensywnym kolorze fioletu śliwkowego będzie stanowiła elegancki element wyposażenia każdej kuchni. Ten głęboki, błyszczący kolor będzie się prezentował znakomicie zarówno w nowoczesnych, ciemniejszych wnętrzach, jak i w jasnych, pełnych kolorów. Kolor z grupy perłowych.

34311-orange
34311-orange

Perłowy pomarańcz

Być może najbardziej ekstrawagancki spośród nowych kolorów, perłowy pomarańcz wyróżni się w każdym otoczeniu, w którym się znajdzie. Z pewnością będzie centralnym elementem odważnej, jaskrawej kuchni. Kolor z serii perłowych.

34312-pink
34312-pink

Jasny róż

Kolor różowy, należący do grupy pastelowych, posiada unikalny odcień, który podkreśla kształty wyciskarki. Może stanowić zarówno śmiały element dekoracyjny w ciemniejszym, monochromatycznym wnętrzu, jak i radosny, lekki akcent w rustykalnej kuchni.

34313-blue
34313-blue

Jasny błękit

Kolor pastelowy niebieski, o relaksującym, uspokajającym odcieniu doskonale odnajdzie się tradycyjnej sielskiej kuchni. Odznacza się naturalną świetlistością przywodzącą na myśl czyste, błękitne niebo. Kolor należący do grupy pastelowych.

34314-green
34314-green

Pistacjowy

Jasny, zwiewny, radosny. Jest jednym z najbardziej popularnych kolorów używanych przez projektantów współczesnych wnętrz kuchennych. Z pewnością będziesz dumny z wyciskarki, która wniesie klasyczny nastrój retro do twojej kuchni. Kolor z grupy pastelowych.

Opublikowany: 13. Listopad 2017